فیش اسپا چیست و چطور می توان از فیش اسپا درآمدزایی کرد؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیش اسپا چیست؟

ماهی دکترفیش با نام علمی گاراروفا نوعی از لجن خواران است که برخلاف دیگر ماهی ها از انسان نمی ترسد. این ماهی با مکیدن پوست انسان اعصاب را تحریک می کند و نوعی از ماساژ را ایجاد می کند که نام این ماساژ فیش اسپا نهاده شده است. 

فیش اسپا در حال حاضر یکی از صنعت های گردشگری در کشورهایی مانند مالزی و تایلند است. ماهی فیش اسپا ، دکترفیش نام دارد و با ماساژ نقطه ای حس بسیار خوشایندی در بدن انسان و بخصوص پا بوجود می آورد.

فیش اسپا همچنین باعث از بین رفتن پوست های مرده می شود. در تکنیک فیش اسپا ماهی گاراروفا با لایه برداری از پوست های مرده باعث شادابی پوست و درمان بسیاری از  بیماری های پوستی از جمله بیماری های لاعلاج پسوریازیس و اگزما می شود.

یونیت فیش اسپا مجموعه ای از نشیمنگاه ، تانک آب و سیستم فیلتراسیون است. یونیت های فیش اسپا در سه گروه پا، دست و پا و تمام بدن عرضه می شوند. این دستگاه ها از ماهی نگهداری می کنند بصورتی که با سیستم فیلتراسیون خود مانع از کثیف شدن آب می شوند که در واقع کمک می کنند بدون نیاز به هیچ زیرساخت خاصی مانند لوله کشی یا فاضلاب خدمات فیش اسپا را در محل مورد نظر خود راه اندازی بفرمایید.

این روز های یونیت های فیش اسپا در حال تبدیل شدن به یک عضو ثابت در سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و استخرها هستند. خدمات فیش اسپا توانسته است با توجه به سودآوری خوب در بین این مراکز به عنوان یک عضو ثابت درآمدزایی ایفای نقش کند.

نگهداری از یونیت های فیش اسپا و ماهی فیش اسپا کار ساده ای است که با نیم ساعت آموزش توسط افراد حرفه ای تمام جوانب کار دستتان می آید و می توانید یک درآمد خوب از ماهی هایی که خرج زیادی ندارند داشته باشید.

درباره ما

ایران فیش اسپا

تولید تخصصی یونیت های فیش اسپا 

طراحی و اجرای سالن های فیش اسپا

پشتیبانی مداوم و طولانی مدت

ارسال به تمامی نقاط کشور

شماره تماس: 02166389638 -- 02166389639

شماره موبایل: 09126027507

 

Google Maps

تماس با ما

  • دفتر نواب : تهران- خ سلسبیل بالاتر از سپه ک صرافی زنجانی پ 36
  • iranfishspa@gmail.com
  • موبایل: 09126027507
  • دفتر نواب : 02166389638 -- 02166389639

ساعات کاری

  • شنبه تا پنجشنبه 9 تا 17

Search